Відповідно до плану навчання територіальних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (далі - Головне управління) на 2024 рік з питань, що належать до компетенції та повноважень управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління, та на виконання протоколу наради в режимі селекторного зв’язку між Головою, заступниками Голови, за участі керівників територіальних органів Держпродспоживслужби в частині систематичного проведення підвищення рівня профільних знань фахівців, які уповноважені для роботи в TRACES NT, 17 жовтня 2024 року відбулося чергове навчання Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, в якому взяли участь спеціалісти державних лікарень ветеринарної медицини та фахівці, які уповноважені для роботи в системі TRACES NT.
Під час проведення заходу фахівцями управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління розглянуто низку питань.
«Бруцельоз – профілактичні заходи в господарствах та приватному секторі» - доповідач головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олександр Венгеренко.
Під час навчання начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Андрій Говтвян розповів про порядок дій у випадку лабораторного підтвердження наявності вірусу АЧС у біологічному матеріалі. А також розглянуто порядок дій у випадку лабораторного підтвердження наявності вірусу грипу птиці у біологічному матеріалі
Заступник начальника управління - начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Юрій Шкурко ознайомив колег щодо впровадження системи TRACES NT, видачі міжнародних сертифікатів та інших документів, які вимагаються законодавством країн-призначення та/або законодавством України.
Спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини відповіли на запитання, поставлені під час проведення навчання його учасниками.
Проведення навчання сприяє підвищенню обізнаності спеціалістів Держпродспоживслужби під час здійснення своєї діяльності та виконання службових обов’язків.