• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
ІНФОРМУЄМО керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадян, які здійснюють господарську діяльність у сфері захисту рослин

      На виконання статей 16, 18 Закону України «Про захист рослин», статті 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомляє особам, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність до початку весняно-польових робіт одержати допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами та агрохімікатами (далі – допуск).

     Підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані у сфері захисту рослин допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише тих осіб, які пройшли спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення та допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку – зазначено в статті 18 Закону України «Про захист рослин».

     Порядок одержання допуску визначено постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.1995 № 746 «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

     Допуски та посвідчення видаються посадовою особою управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за адресою: 49006, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Менахем Мендл Шнеєрсона, 58 (колишня Мініна).

     Підставою для видачі допуску є посвідчення (протокол) навчального центру про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами та агрохімікатами, яка, відповідно до статті 25 Закону України «Про захист рослин», здійснюється у навчальних комбінатах (центрах), та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я (відповідно до постанови КМУ від 18.09.1995 № 746).

     Нагадуємо, що за порушення законодавства у сфері захисту рослин особи, винні у непроходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобами захисту рослин, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux