• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Ліцензування господарської діяльності в галузі ветеринарної медицини

     Органом ліцензування господарської діяльності в галузі ветеринарної медицини є Держпродспоживслужба, що визначено постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 №609. Зокрема, Держпродспоживслужба видає ліцензії на право здійснення видів господарської діяльності з ветеринарної практики та виробництва ветеринарних препаратів.

     Питання отримання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності регламентує Закон України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 808,  та Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з ветеринарної практики, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 № 896.

     Нагадуємо, що 25 серпня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 828 “Про поновлення строків надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” і водночас втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 165 “Про зупинення строків надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру”.

     З огляду на зазначене, Держпродспоживслужбою поновлено строки надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру, тобто з 25.08.2023  здійснюється прийом та розгляд документів відповідно до вимог законодавства щодо отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики та з виробництва ветеринарних препаратів.

     Ліцензійними умовами визначений вичерпний перелік та встановлені форми документів, які подаються для отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності з ветеринарної практики та/або виробництва ветеринарних препаратів. Оригінали зазначених документів подаються за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, каб. 324.

     Звертаємо увагу, що у разі провадження господарської діяльності за кількома місцями (адресами) провадження господарської діяльності, відомості про стан матеріально-технічної бази, наявності персоналу заповнюються суб’єктом господарювання для кожного окремого місця провадження діяльності, яке розташоване за іншою адресою.

     Водночас інформуємо, що наразі діє постанова Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314 “Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану”, яка визначає спрощену процедуру отримання права на провадження господарської діяльності у сфері ветеринарної медицини шляхом подання декларації.

     Вичерпна інформація щодо отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики та виробництва ветеринарних препаратів оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби за посиланням. Для уточнення інформації та отримання консультацій – звертайтесь за номером +38 (044) 278 44 47 або пишіть на електронну пошту licenzia@dpss.gov.ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux