ІНФОРМУЄМО: керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадян, які здійснюють господарську діяльність у сфері захисту рослин
Управління фітосанітарної безпеки, опубліковано 05 квітня 2021 року о 08:55

     На виконання статей 16, 18 Закону України «Про захист рослин», ст. 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області  повідомляє  особам, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність до початку весняно-польових робіт одержати допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами та агрохімікатами (далі – допуск).

     Підприємства, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані у сфері захисту рослин допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише тих осіб, які пройшли спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері захисту рослин, щороку - зазначено в ст. 18 Закону України «Про захист рослин».

     Порядок одержання допуску визначено постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.1995 № 746 « Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

     Допуски та посвідчення видаються посадовою особою управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за адресою: 49006, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Менахем Мендл Шнеєрсона, 58 (колишня Мініна),

     Підставою для видачі допуску є  посвідчення (протокол) учбового центра про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами, яка відповідно до ст. 25 Закону України «Про захист рослин», здійснюється у навчальних комбінатах (центрах), та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я (відповідно до постанови КМУ від 18 вересня 1995 р. № 746).

     Нагадуємо, що за порушення законодавства у сфері захисту рослин особи, винні у непроходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобів захисту рослин, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux