25.06.2026 відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.
На засіданні заслуховувалося питання «Про готовність місцевих органів виконавчої влади забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період».
Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олексій Губський доповів про санітарно-епідемічну ситуацію, готовність до сезонних викликів та подальші кроки щодо попередження санітарно-епідемічних ускладнень у літній період.
За результатами заслуханих питань ухвалено відповідні рішення до протоколу засідання.