Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС в Дніпропетровській області

опубліковано 26 червня 2026 року о 14:47

25.06.2026 відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

На засіданні заслуховувалося питання «Про готовність місцевих органів виконавчої влади забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період».

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олексій Губський доповів про санітарно-епідемічну ситуацію, готовність до сезонних викликів та подальші кроки щодо попередження санітарно-епідемічних ускладнень у літній період.

За результатами заслуханих питань ухвалено відповідні рішення до протоколу засідання.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux