Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем державної служби України!
Служити державі та її громадянам — це велика відповідальність, яка вимагає високої компетентності, стійкості та відданості справі. Щодня команда головного управління тримає свій важливий фронт.
Наше незмінне гасло — «На захисті людей, тварин і рослин» — це не просто слова, а щоденна кропітка праця кожного з вас заради безпеки, здоров'я та добробуту нашого регіону.
Дякуємо вам за професіоналізм, витримку у надскладних умовах та відданість своїй місії. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба, затишку в родинах та нових успіхів на благо нашої держави!
Разом до Перемоги! 💙💛
З повагою
Колектив ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області